Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 en San Andreas...

Windows 7 en San Andreas Multiplayer?

Figyelt kérdés
Hello! A kérdése a következő: Felraktuk tegnapelött a Windows 7 et a gépre és egyik haverommal ma eldöntöttük, hogy san andreassal multiban akarunk játszani (SAMP). Csak hogy rámegyek valamelyik szerverre, és azt írja ki: "Server couldn't respond. Reconnecting...". Míg XP volt a gépen, addig teljesen simán ment a játék, szoval nem is értem :S Valaki segítene?
2011. ápr. 26. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze hibás egy alkalmazás fogjuk a win7-re.Az üzenet azt jelenti a "szerver nem válaszolt.újrakapcsolodás" itt vagy a szerverel vagy a nettedel van a gond probálj másik szervet ami biztos hogy megy és hostolt szerver(tehát egy hosting cég szerver gépjéről fut és nem otthoni gépről házi szerver)ha ezekre sem megy a nettel van a gond.
2011. ápr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most lett beköttetve egy 15 megabites net nemrégen. És egyik szerverre sem enged fel.... de a nettel mi baj lehet? nemértem...
2011. ápr. 26. 13:15
 3/6 VODKA0710 ***** válasza:
Nem ugyanaz a szerver meg a kliens verzió. Pl. a kliens 0.3a a szerver meg 0.3c.
2011. ápr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem. Köszönöm :)
2011. ápr. 28. 22:58
 5/6 anonim válasza:
Szevasz! Nekem is Windows 7-em van és semmi bajom a gta-val! Én is sampozok és eddig semmi gáz nem volt!
2011. ápr. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi ez mind szép és jo, csakhogy én szarra sme jutottam vele...............
2011. ápr. 30. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!