Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol horgásszak (WoW)?

Hol horgásszak (WoW)?

Figyelt kérdés

(Tauri) 3.3.5a patch

305-ös fishing skill-em van, northrenden vagyok, jönnek a halak, de a skill nagyon lassan nő (30+ hal/1 skill). Dalaran-ban mennyi skill kell hozzá? Megvan Kalu'ak-os horgászbot is.


2011. ápr. 26. 12:49
 1/3 anonim válasza:
Én is tauris vagyok de úgy emlékszem szinte mindenhol nagyon keveset adnak. Szentem tegyél le a horgászatról, és legyél engigneer.
2011. ápr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fishing secondary prof, szóval nem befolyásolja az engineert/bs-t/jc-t, se semmit. secondaryk: cooking fishing first aid normális: jc bs mining skinning lw inscri encsi tailor engi és most így hirtelen más nem ugrik be.


de egyébként had válasszon ő, mi akar lenni, meg mondjuk kasztfüggők is.


de itt nem ez a téma.

2011. ápr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
gyors válasz: engi, mining, herba, inscription maxos (több karim van) és kell a horgászat is
2011. ápr. 26. 14:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!