Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7 alatt milyen (megbízható!...

Win7 alatt milyen (megbízható! ) programmal tudok mp3-at vágni?

Figyelt kérdés
Eddig XP alatt egyszerűen stereo-ra állítva vettem fel a hangot, ha olyat hallottam, de win7 alatt ilyesmi opciót nem sikerült találnom.
2011. ápr. 26. 13:28
 1/3 anonim válasza:
szia! Hogy érted? Kivágni akarsz részeket egy-egy mp3 fájlból, vagy levágni néhány dolgot (elejéről, végéről)?
2011. ápr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ki akarok vágni részeket.

Azaz ha tetszik valami, akkor azt szeretném külön is hallgatni. Régen ezt egy sima No23valami felvevővel oldottam meg, h stereora állítottam az xp-n belül a felvételt.

2011. ápr. 26. 20:25
 3/3 anonim válasza:

[link]

egyszerűen ezt használom

csak feltöltöd a zenét, aztán össze tudod vágni, persze ha részeket akarsz kivágni, az időigényesebb, kiválasztod ezt, letöltöd, aztán azt, letöltöd, de amúgy nagyon egyszerű kezelni, viszonylag gyors is, és ingyenes!

remélem tudtam segíteni!

2011. ápr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!