Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik keyloggert használjam?...

Melyik keyloggert használjam? És hogyan?

Figyelt kérdés
Na szóval egy játékban kéne egy ember acc-ja és pw-je...Lekéne szednem egy keyloggert és ezt h használjam?Megvan a srác msn-je...Lehet vmi esély?:)
2011. ápr. 26. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. ápr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
netne keresztül sehogy sem tudod :) de szerintem ne hackerkedjél, győzd le, ha másképp nem tudod..:D
2011. ápr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazából átvágott egy tréd-nél:D És szerintem rá tom venni h tegyen fel egy keyloggert:D 97-es születésű a gyerek úgyhogy nem túl veszélyes...Vmi ilyenre ugrani fog "h ettől kapsz ingyen cuccot" stb...Azt átnevezem ingyencuccprogramra és berakok vmi szép ikont neki:)

Pontosítanám a kérdést...Ha eltudom érni h felrakja akkor mit kéne használni?:)

2011. ápr. 26. 14:35
 4/6 anonim válasza:
ha fel is rakja, nem tudod megnézni. Ez úgy működik, hogy elviszed haverodhoz, rátöltöd, bekapcsolod, hazamész. 1 hét múlva visszatérsz, letöltöd a keyloggert, (törölheted, de fent is hagyhatod) és otthon a gépeden átnézed, miket csinált... nem tudom, van-e hálózati megfelelője, hogy neten keresztül le tudod-e csekkolni hogy mi a helyzet a keyloggerrel.
2011. ápr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hogyne lehetne. Szinte mind akár emailben is el tudja küldeni a logokat.
2011. máj. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
leszedsz egy keyloggert, beteszed egy mappába, sok telepített játékból sok érdekes fájlt mellé raksz, a keyloggert átnevezed, ha elindította és belépett a játékba akkor azt fogja mondani hogy nem működik, te meg azt mondod hogy van egy ilyen program, a neve: teamviewer amivel fel tudok menni a gépedre és meg tudom csinálni, ha hülye akkor simán áthúzod az ő gépéről a log fájlt ami tartalmazza a leütött karaktereket. ennyi az egész:D teamviewerhez link: [link] keyloggert keress magadnak:) remélem tudtam segiteni
2011. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!