Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen formátumban kell...

Milyen formátumban kell mentenem egy szöveges fájlt microsoft word 2010-ben, hogy azt megjelenítse a mobil telefonom? Nem nagyon értek hozzá, találtam olyat amit megnyit, Plain text a neve, de annak csak egy részét küldi el és a többit nem.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 17:38
 1/6 anonim válasza:

én olyat hallottam hogy érintős telcsije van és jegyzettömmbe írja amit szeretne olvasni és azt rátölti a telójára


többet én se tudok mondani bocsi

2011. ápr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
végülis igen az ugyanaz, csak én az internetről másolom ki és töltöm rá. A probléma az, hogy nem rakja rá a teljes dokumentumot, csak egy részét. De én az egészet szeretném rárakni, ez lehetséges?
2011. ápr. 26. 18:00
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon fontos lenne ez nekem. Most sikerült egy dokumentumot bemásolnom ANSI kódolással, azért használtam ennél ANSI-t mert nem írta hogy volt nem támogatott karakter, és hát így az egészet megjeleníti a telefon, 20-at tudok lelapozni. A többinél UNICODE-t használtam mert azokban van ilyen spec gondolatjel meg hasonlók, de valamelyikben csak 18-at, 15-öt tudok lelapozni. Akkor most hogy is kell?
2011. ápr. 26. 18:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Milyen teló?


Nekem a txt-t utf-8 kódolással szereti.


Ha okostelefon akkor rakj fel egy mobil office-t.

2011. ápr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi de megpróbáltam és így sem az egészet rakja fel. kb 4 oldalt tesz ki word-ben. ez csak egy nokia c3 szóval egy elég hülye telefon
2011. ápr. 26. 18:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Nokia c7 em van. Sima 2003 office .doc mentéseket kezeli. Lehet szerkeszteni is, meg az excelt is. Szóval simán csak elmented .doc ba. Régen az E51 es nokiára is jó volt. A nokiaprogramok.hun meg találsz nem csak olvasásra, hanem szerkesztésre való office progit a telóra.
2013. febr. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!