Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit ajánlanátok? Lentebb...

Mit ajánlanátok? Lentebb kifejtem.

Figyelt kérdés
Szükségem lenne egy olyan programra, ami megjegyzi a begépelt jelszavakat a gépemen, mert sokszor elfelejtem, hogy mit is adtam meg. Sose használom ugyanazt. Keylogger vagy valami ilyesminek hívják azt hiszem. Valami olyan kellene, ami könnyen használható, nem bonyolult, mert annyira nem vagyok sajnos profi. Köszi előre is!
2011. ápr. 27. 21:46
 1/4 anonim válasza:
a keyloggert azt nem ajánlom :)
2011. ápr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A legtöbb böngészőben ez opció. A legelső bejelentkezéskor felugrik egy sáv, amelyben engedélyezheted vagy tilthatod hogy megjegyezze az oldalhoz tartozó név-jelszó párost.


Ezen kívül még az is elég egyszerű megoldás ha nyitsz egy jegyzettömböt, és oda beírod az oldal címét, mellé meg hogy mivel lépsz be. Felesleges ezt külön programmal bonyolítani.

2011. ápr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen a keepass jó, én is azt használom, csak egy jelszót kell megjegyezned.
2011. ápr. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!