Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan telepítsek OP rendszert...

Hogyan telepítsek OP rendszert laptopra?

Figyelt kérdés

most vettem egy dell laptopot van xp telepítő ami biztosan,hogy jó mert már pár gépet feltelepítettem vele.átállítottam a bootot dvd-re de nem reagál csak kiija,hogy nincs op rendszer a gépen. egyszer reagált annyit,hogy nyomjak meg egy gombot a telepités futtatásához,de utána megint kiirta,hogy nincs op rendszer a gépen.. mi lehet a baja?

köszi


2011. ápr. 28. 14:35
 1/1 legendavagyok01 ***** válasza:

Xp-t telepíteni sata-s vinyóra (mert ha most vetted, gondolom új gép) egyébként is macerás, mert sata támogatás híján bele kellene integrálni a drivereket a telepítőbe.

(Vagy bios-ban IDE mód,de az gagyi megoldás.)

Erről bővebben itt:

[link]

Egyébként ha felmegy, akkor szerintem esetleg nehéz lesz a gépedhez xp-s drivereket keresni, eleve meg kéne nézni, mit adtak hozzá a driver lemezen, van-e xp-s, vagy csak vista/7 támogatás.

2011. ápr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!