Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ubuntu 11. 04 (64 bites)...

Kivan_csi kérdése:

Ubuntu 11. 04 (64 bites) verzio alatt hol talalom a Rendszer > Beallitasok utasitasokat?

Figyelt kérdés

Telepiteni szeretnem, de furcsan viselkedik (pl. hogy a dosemulator lat boven helyet a merevlemezen, de a telepito szerint 4,3 mega sincs szabadon -- pedig egyebkent osszesen 2 file-t lat a dosemu). Korabban windows mukodott a gepen, de par napja nem indul el, ezert napok ota probalok ubuntut telepiteni, hiaba...

Ha nezelodik erre valaki, aki esetleg eppen ma eppen ezt a verziot telepiti hozzam hasonloan, szivesen eszmet cserelnek.


2011. ápr. 28. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=wCrpy3fSGRY

Nem tudom, miért viselkedhet így, én még nem próbáltam a 11.04-et telepíteni. Lehet, ha így viselkedik, akkor inkább a 10.10-et kéne egyelőre feltelepíteni.

2011. ápr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ma telepítettem a 11.04-et semmi problémát nem tapasztaltam.
2011. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A 10.10 eleve rossz md5 checksummal került ki a magyar Ubuntu-portál letöltő felületére, az onnan írt cd-ről még csak ki se lehet próbálni! Ezért alig vártam, hogy megjelenjen a 11.04, de úgy látszik, hiába...

Végül is arra jutottam, hogy valszeg a winchester zakkant meg, hiszen előtte a windows is egyik napról a másikra sötétedett el.

2011. ápr. 29. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!