Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha beletekerek egy filmbe, a...

Ha beletekerek egy filmbe, a feliratot folyton előröl kezdi el játszani. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Most vettem észre ezt a problémát, előtte nem volt vele gondom. Azóta az egész kodek pakkot is újratelepítettem, de semmi változás. Régen a feliratot mindig a DirectVOB SUB játszotta le, de a mostnani kodekben valahogy csak néha akar elindulni (hd filmeknél csak), más különben a Media Player Classic beépített feliratkezelője olvassa be a fájlt. Létezik, hogy az update-elt divx lejátszó bekavar valamilyen kodekkel?


Kissé tehetetlen vagyok, és így filmet sem lehet rendesen nézni, mert nem lehet beletekerni.


2011. ápr. 28. 23:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Win 7-ed van?
2011. ápr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Próbáld más lejátszóval, pl. VLC Media Player.
2011. ápr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Win 7 64 bit, de eddig nem volt ilyen problémám, pedig már kb 3 hónapja megvan az oprendszer.
2011. ápr. 28. 23:29
 4/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam más programmal is, a sima windows media player is ezt csinálja, a winamp is. Csak a Nero lejátszója nem, de azt meg utálom.
2011. ápr. 28. 23:31
 5/12 anonim ***** válasza:

Nemrégiben volt egy frissítés csomag ami elcseszte a médialejátszó cuccokat.

Codec hibák jöttek elő.

Tegnap vagy tegnapelőtt jött ki 4 új javítás a rendszerhez,ezek letöltése-telepítése után most ismét rendben működik minden nálam.

Én is átestem a codec törlés-újratelepíés műveleten,de ezekkel a javításokkal most működik megint minden.


A rendszerem Win 7 64 bit szintén.

2011. ápr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Frissítettem a gépet, de sajnos a helyzet nem javult.
2011. ápr. 28. 23:49
 7/12 anonim ***** válasza:
K Lite codec pack van fönt?
2011. ápr. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ja, abból is a Mega, mert most azt raktam fel miután a simát letöröltem.
2011. ápr. 28. 23:57
 9/12 anonim ***** válasza:

Registry takarítás??


Fogynak az ötleteim,meg már aludnom kéne :)

2011. ápr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az lesz, de egyenlőre felraktam a VLC playert, ebben jó a felirat, de sajnos ez csak tüneti kezelés.
2011. ápr. 29. 00:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!