Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Konvertálásnál miért van ez?...

Konvertálásnál miért van ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Konvertáltam egy .mkv filmet .avi-ba(mert nekem így kell) próbáltam mpeg4 codecel és H264/mpeg 4 AVC-vel is,de a kapott .avi filmet nem játsza le a win media player ezt teszi: [link]

Az KM player viszi,de gyorsítva megy a kép és a hang is.


Miért?


Köszi!


2011. ápr. 29. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
tegyél rá más Codec packot.... K-Lite Codec Packot ajánlom, azzal sosincs gond :)))
2011. ápr. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha avi,akkor próbáld xvid kodekkel.Abban csak olyan beállítások lehetségesek,hogy aztán le is játszható a végeredmény.

Ha a KMPlayer nem vitte rendesen,akkor ott valami komoly beállítási hiba lehetett,szerintem.Vagy próbálj ki másik konvertáló programot,lehet az nem az igazi.

2011. máj. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel konvertáltad?

Használd az xvid codecet a kódolásnál.

[link]

2011. máj. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

4Media HD Video Converter 6-tal konvertáltam.

A fairuse wizard nem ismeri fel,mert nem dvd és nem bluray,hanem .mkv

A dvd fab meg nem jó mert leesik az fps akár 0-ig is.

2011. máj. 2. 13:00
 5/5 A kérdező kommentje:

Most megcsináltam xvid codec-el

Eredmény: Km player : nincs hang a kép jó és nem gyors

Win media player: elkezdi lejátszani,hang,kép jó pár másodperc után kiírja,hogy hibás vidofájl és leáll

2011. máj. 2. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!