Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Sony Vegas 10 pro (X64)...

A Sony Vegas 10 pro (X64) mellé kell valamilyen codec pakkot telepíteni hogy kezelje a videófájlokat?

Figyelt kérdés

A Sony Vegas 10 pro (X64) mellé kell valamilyen codec pakkot telepíteni hogy kezelje a videófájlokat?

Vagy pedig elég csak feltenni magát a sony vegas-t és minden viófájlt fel fog ismerni és kezelni fog?


2011. ápr. 30. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kell valamilyen video codec pack, ha nem is Vegashoz de lejátszáshoz stb. Általába a K-Lite Mega packot ajánlja mindenki de létezik azonkívűl sok más is. (pl. ffdshow, divx pack, stb)
2011. ápr. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

értem! köszi a választ! :)

Én valójában csak a videó vágásra és szerkesztésre gondoltam, hogy ahhoz kell -e valami plusz codec. Lejátszáshoz a legújabb CoreCodec-et használom. Nagyon bevált!

Tehát elvileg ez elég ahhoz hogy videókat tudjak szerkeszteni? (Mivel gondolom hogy a Sony Vegas is ezt fogja használni szerkesztés közben.)

2011. ápr. 30. 13:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen formátumot használsz, ha betudod helyezni a sávba a videót, nem kell aggódni, hagyd ahogy van. Ha sok codec packet raksz fel, azzal összezavarod a gépet és rosszabb lesz mint volt (tapasztalat).
2011. máj. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!