Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Számítógépről telefonra...

Számítógépről telefonra Bluetooth segítségével?

Figyelt kérdés
Pár dolgot szeretnék áttenni a számítógépemről a telefonomra ( sony ericcson Spiro w100i). A telefonnak van,viszont a gépemnek nincs bluetooth-a. Meg lehet ezt oldani valamilyen program segítségével?
2011. ápr. 30. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
A bluetooth nem egy program... kb 1000ft-ért már vehetsz egy adaptert a gépbe.
2011. ápr. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen kell neked. [link]
2011. ápr. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen,tudom.

Ennek a megvétele nélkül van-e megoldás az átvitelre? Erre lennék kíváncsi.

2011. ápr. 30. 19:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha lenne, akkor minek árulnának ilyet?
2011. ápr. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A mai világban én nem lepődnék meg ha lenne egy ilyen program. :) Gondoltam hátha hallott erről valaki...és szerencsém lesz.
2011. ápr. 30. 19:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy program nem fog a semmiből vezeték nélküli jeleket készíteni, ahhoz kell az adapter, ami majd sugározza a jelet. Lehet hogy fejlett a tudomány, de ez olyan felvetés volt, mintha te égő/izzó/dióda nélkül akarnál egy lámpát használni. Nagyon sok okosság van, de akkor is szükség van arra az eszközre amivel az elektromosságból fény lesz, jelen esetben meg adatátvitel. Ha mindenképpen ki akarod iktatni a vezeték nélküli adatátvitelt, akkor csak a kábeles megoldás maradt. És persze itt is kábel nélkül nem fogja semmilyen program a telefonra szuggerálni az adatot.
2011. ápr. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!