Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Grand Prix 4 ben hogy a . Ba...

Szotyi41 kérdése:

Grand Prix 4 ben hogy a . Ba kell elindulni kormánnyal? Heeeeeeelp

Figyelt kérdés
Kalibráltam meg minden szar de csak a kormány megy de gázt nem ad.Hol kell beállítani
2011. ápr. 30. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:

A game-ben kalibráltad a kormányt, vagy a vezérlőpultban?



No, csekkold testvér:


Vezérlőpult-eszközök és ott lesz a kormány!


Nekem win7-em van, ha neked is az van, akkor jobb gomb a kormányra, vezérlő beállításai stbstb. - kalibrálás, kalibrálod, ilyenkor mozgatod a kormányt oda-vissza és a gázt is nyomod padlóig és egyben a féket is!


A játékban meg a Controls-nál állíthatod be(gondolom én)! Gyakorlatilag a game-et én is feltettem anno (hatalmas F1 fanatic vagyok), de egy szart sem ér, gagyi egy game, inkább F1 Challenge-et nyomtam!


De már régen megjelent az F1 2010, ha van elég erős géped hozzá, akkor feltétlen próbáld ki! Ha nem, akkor emg F1 Challenge, vagy rFactor!

2011. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi de nekem nem valami jó a videókártyám a nagy játékokho
2011. máj. 19. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!