Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudom letölteni vagy...

Honnan tudom letölteni vagy hogy tudom feltelepíteni az OpenGL-t?

Figyelt kérdés

XP 32bit , Ati Radeon 9600


Elég régi konfig. Egy emulátort szeretnék futtatni. Sajnos mindig valami hibát írt ki az OpenGL-re, ezért teljesen újra raktam az ATI drivert, most viszont az egész OpenGL 2.0-át hiányolja. Az emulátor egyébként a Supermodel, de szerintem ez minden OpenGL-t igénylő alkalmazásnál jelentkezne. Mi a megoldás, hogy tudok működő OpenGL-re szert tenni? Köszönöm mindenkinek előre is a segítséget.


2011. máj. 1. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:

régi a kártya

mellesleg az OpenGL FIZIKAILAG magában a kártyában kerül behuzalozásra. (beégetésre)


frissíteni csak komplet új kártyával lehet

2011. máj. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Benne kell legyen a driverben.
2011. máj. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jól sejtettem, hogy a driver/hardver része. Csak az fura, hogy eddig valami shader hiba miatt nem indult, most meg teljesen hiányolja. Pedig a hardver ugyan az csak az ATI driver lett újra telepítve. Arra gondoltam, hogy újra rakás után már jó lesz, erre úgy néz ki, hogy nincs OpenGl. Az Ati Radeon 9600 egyáltalán kompatibilis a 2.0-ás OpenGl-el vagy annak van igaza aki azt mondja, hogy régi a kártya?
2011. máj. 1. 21:09
 4/5 anonim ***** válasza:

A wiki szerint támogatja a 2.1-es OpenGl-t.


Elvileg innen lehet leszedni a drivert:


[link]

2011. máj. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ezt raktam én is fel.
2011. máj. 1. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!