Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » LENOVO IdeaPad G560A 59-050546...

LENOVO IdeaPad G560A 59-050546 : mik a tapasztalatok vele? Megbízható laptop? Nem melegszik? Masszív billentyűzet? Stb.

Figyelt kérdés

[link]


* PROCESSZOR: Intel Core i3-370M 2.40GHz

* MEMÓRIA MÉRET: 4Gb

* MEMÓRIA TÍPUS: DDR3

* KÉPERNYŐ ÁTMÉRŐ: 15,6"

* FELBONTÁS: 1366x768 (WXGA)

* LED KIJELZŐ: Igen

* INTEGRÁLT VGA TÍPUS: nVidia GeForce Go 310

* MEREVLEMEZ: 500 Gb

* OPTIKAI MEGHAJTÓ: DVD-RW

* OPERÁCIÓS RENDSZER: Windows 7 Home Premium

* WLAN: Igen

* HÁLÓZAT: 10/100Mbps

* BLUETOOTH: Igen

* USB PORT: 3 db

* KAMERA: Igen

* KÁRTYAOLVASÓ: Igen

* SÚLY: 2,7 kg

* HDMI: Igen

* DISPLAYPORT: Nem

* eSATA: Nem

* IRDA: Igen

* MODEM: Nem

* FIREWIRE /IEEE1394/: Nem

* S-VIDEO: Nem

* SSD MEGHAJTÓ: Nem

* MINI DISPLAYPORT: Nem

* MINI HDMI: Nem

Webshop Ár: 152.132Ft (121.705Ft)


2011. máj. 2. 08:53
 1/8 laci9 ***** válasza:

Szia.

Nem rossz, de ennyi pénzért én inkább ezt venném, jóval erősebb.

Dell Inspiron N5010 149 900,- Ft

[link]

2011. máj. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Anno nézegettem a dell-t, de ennyi pénzért mindenki óvva intett.

Ez a típus pedig előszeretettel melegszik. Nem egy ember mesélte, h már alig tudták normálisan tartani a hőmérsékletét hűtőpaddal is.

2011. máj. 2. 10:43
 3/8 laci9 ***** válasza:
Az szerintem az AMD processzoros Dell modellekre vonatkozik, az új Intel Core prociknál nincs ilyen veszély.
2011. máj. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A linkelt dell-nél nagyobb a lenovo vinyoja, van hozzá oprendszer is (legálisan). Igaz, h a dell videokártyája, procija jobb és eSata is van benne, de nem játszani kellene, hanem egyszerű, hétköznapi dolgokhoz. Ezért is ragadt meg ez a lenovo, ami szerintem ennyiért nagyon jó képességű és egy általános felhasználónak (szülőknek) tökéletes.
2011. máj. 2. 12:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Nézd már meg a LENOVO-nak gyenge proci, gyenge videokártya egy rakás selejtes alkatrész Inkább a Dell-t venném,3év garancia, és erős laptop.
2011. máj. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, nem ezt kérdeztem. Tapasztalatokat vártam a linkelt laptopról, nem pedig reklámot másik gépnek.

ENgem nem izgat, h 380 helyett 370-es a proci, 2 fölött van a GHz és ennyi szerintem elég egy teljesen általános felhasználónak. Ebből kifolyólag nem kell 1 gigás videokártya sem, sőt, még az Intel GMA-val is kibékülnék, mert mint mondtam, otthoni használatra, netezésre, filmezésre lesz.

Nem tudom, h mikre mondtad, h selejtes alkatrészek, a fenti adatokból nem derül ki semmi ilyesmi.

Elhiszem, h nagyon protezsálni akarod a dell-t, de több helyen is óvva intettek, h 200 ezer Ft alatt ne vegyek dell-t. Annyiért inkább hp-t, lenovo-t ajánlottak.

2011. máj. 3. 09:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Nemértelek, ha egy cégnek(hp, lenovo) olyan jó az előállított terméke, akkor mért nem ad 3 év garanciát?

Aki óvva intett, hogy ne vegyél Dell-t az biztos nem hozzáértő.Mivel köztudott a laptopokban sok az integrált egység, és egy kis zárt helyen folyamatos melegedésnek vannak kitéve, ezért ez élettartalmuk is csökken.Nem kell ide informatikusnak lenned, hogy megértsd, hogy a 3 év garancia egy (DELL)laptopnál a minőséget, és a tartósságot tükrözi.

2011. máj. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerintem ezt itt hagyd abba. Nem egyszer leírtam, h VÉLEMÉNYRE vagyok kíváncsi a fenti lenovo-val kapcsolatban. ENNYI!

Nem reklámot kérek más márkára! Köszi!

2011. máj. 3. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!