Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom telepíteni a...

Miért nem tudom telepíteni a WINAMP-ot?

Figyelt kérdés
A sógorom számítógépére telepítettem a minap a Winamp-ot, ahol ez rendesen működött is. Az egyik családtag később a gépet megosztotta 3 felhasználó számára, mire a Winamp ikonja eltűnt. Belenéztem a Program Files mappában ahol meg is volt a Winamp mappa, de hiányzott belőle a winamp.exe fájl. Ezért inkább a “Programok telepítése és törlése” utasítással eltávolítottam, majd újra megnéztem a Program Files mappát a Total Commander segítségével és mivelhogy ott még mindig jelen volt a Winamp mappa, ezért ezt ott egyszerűen töröltem (F8). Újból letöltöttem a Winampot, de a gép a telepítéskor hibát jelzett a telepítő programra (valami olyasvalamit írt ki, hogy hibás a telepítendő fájl). Gondoltam, hibás a letöltés, letöltöttem hát más oldalról, de az eredmény ugyanaz. Mi lehet a hiba?
2011. máj. 3. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:
biztos maradtak belőle darabok a registryben vagy valahol.
2011. máj. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!