Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért omlik össze mostanában...

Miért omlik össze mostanában állandóan a Firefox 4?

Figyelt kérdés

Már nagyon megszerettem a 4-es verziót, amikor egyszer csak összeomlott. Azóta is csinálja többször. Nem tudom miért, de elég idegesítő. Már próbáltam újratelepíteni is, de semmi. Jellemzően a Vaterára lett "allergiás", de itt-ott másik oldalaknál is csinálja. Mit tegyek?

(Az összes bétát végig használtam, érdekes módon azoknál nem volt gond...)


Köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 3. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmi baja nincs a vaterával.
2011. máj. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Mert szar!
2011. máj. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó, ez aztán tényleg hasznos volt -.-"

Csak azt nem értem, hogy mi késztet ilyenkor a válaszadásra, ha ilyen tapló vagy?

2011. máj. 3. 18:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen tényleg sz*r lett a 4es firefox.Nekem több oldalon is vagy belassult vagy összeomlott.. Vissza tértem inkább a 3.6.17-re..
2011. máj. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nálam valószínűleg a windows volt a hibás, mert már amúgy is lassú volt, meg mással is szórakozott. Újratelepítettem a Windowst és most tökéletes minden... :))
2011. máj. 7. 10:28
 6/6 anonim válasza:
Nálam is összeomlik 15percenként!
2011. máj. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!