Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan szüntessem meg az...

Hogyan szüntessem meg az írásvédettséget a format factory-val átkonvertált fájlról?

Figyelt kérdés
A format factory nevű programmal konvertáltam át egy filmet mpeg4-be hogy rátegyem a telefonomra.Total commanderrel elkezdtem másolni és 80%-nál kiírta hogy szüntessem meg az írásvédettség. Hogyan? A tulajdonságoknál nincs pipa az írásvédettségnél.
2011. máj. 4. 13:59
 1/2 Green Day4 válasza:
Véleményem szerint konvertálási hiba történt. Előfordulnak hibák ennél a programnál hogy például hiába írja ki hogy kész a konvertálás, holott nem is csinált vele semmit. Persze ez nem sűrűn fordul elő. Én is ezt használom. Lehet hogy a film sérült volt konvertálás előtt, vagy valami nem tetszik benne a programnak. Vagy lehet hogy leterhelted a géped amikor konvertált.
2011. máj. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Green Day4 válasza:
Vagy csak szimplán próbáld meg a Windows átmásolással.
2011. máj. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!