Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell a Neroval megírni...

Hogy kell a Neroval megírni úgy a dvd-t, hogy a feliratot is hozzátegye?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mit csinálok rosszul, néha hozzárendeli a feliratot, néha nem.

Nero Expresszt használom, segítene valaki? Egy sorozatos oldalról töltök, van ilyen kodek micsodám is :), csak nincs felirat, pedig megegyezik a név, meg minden. Srt fájlként szintén hozzáadom a listához, de a dvd-ben nincs felirat!


2009. márc. 9. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
A Dvd lejátszód ezek szerint divx-es..kérdés:-kezeli-e a feliratokat...?
2009. márc. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Bocsi a késői válaszért. Kezeli a feliratokat, minden oké a lejátszóval, valamit én bénázok el, mert egyszer jól írom meg, és van felirat, egyszer nem, és nincs felirat.

Nem igazán értem, hogy mit rontok el...

2009. márc. 9. 18:55
 3/5 anonim ***** válasza:
A gépen elindítva a filmet, látszik a felirat? A felirat, és avi betűről-betűre megegyezik(kivéve a kiterjesztés:)? Felirat megjelenítése bekapcsolva a dvd lejátszódón(távkapcsolón)?
2009. márc. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kisbetű-nagybetű is számít...
2009. márc. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, a gépen megjelenik a felirat, hozzá tudom adni " load subtitle", kiválasztom azt az srt fájlt, és kész.

A dvd-n a subtitle gombot megnyomva az az ikon jelenik meg, ami azt jelzi, hogy nincs felirat. (Áthúzva egy kör).

Azoknál a filmeknél, ahol sikerült feliratot varázsolnom, a sub.gombnál megjelenik az 1/1 sub., és lehet választani, hogy sub. off, vagy az előbb leírt 1/1 sub.

Tényleg nem tudom, mi a hiba.

Mindent átnéztem, ugyanazok a betűk, minden.

2009. márc. 9. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!