Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ami alapba fent van a gépen...

Ami alapba fent van a gépen az a Paint progi, azzal hogy lehet ilyen tök jó betükkel írni?

Figyelt kérdés
tehát nem az h a neten kiválasztoma betűt és beillesztem hanem vannak az ilyen jó betük.(nem a Comic sans meg ilyesmi...)meg nem is a www.messengerfreak.com-on található betük hanem ilyen (de rossz h nem lehet ide beilleszetni képet)...myvippen is vannak ezek a "írj kommentárt h milyennek gondolsz" meg ilyesmi na és olyasn betükkel vagy van akinek a kép szélére van írva a neven vagy valami...aki érti h miről hablatyolok az írjon.köszönöm és bocsi h ilyen rosszul fogalmaztam meg.(: :(
2009. márc. 9. 17:47
 1/8 A kérdező kommentje:
vagy is hát inkább az lenne a kérdés h a [link] -ról h lehet lementeni a betüket???? mert ott van h download de nekem azt írja ki h regisztráció meg ilyesmi mind1iknél ezt írja ki
2009. márc. 9. 18:04
 2/8 A kérdező kommentje:
ilyen WinRAR -os sz*r jelenik meg(próbaverzió)...olyan idegesítő egy csomó mindent nem lehet tőle letölteni.azt ellehet tüntetni vagy valami??? bár csak én vagyok béna ez megszokott xD :( :(
2009. márc. 9. 18:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Letöltöd a rar file-t, aztán a benne lévő ttf fájlokat kimásolod valahova, és bemész a vezérlőpultba, ott pedig a betűkészletekbe. Ott pedig jobb egérgomb, betűkészlet telepítése. Ezek után bárhol kitudod majd választani.:)
2009. márc. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ahham köszi (:
2009. márc. 9. 19:42
 5/8 A kérdező kommentje:
és hol töltöm le a rar fileit??? :D bocs csak én ezekbe nagyon béna vagyok.:D
2009. márc. 9. 19:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Download win font.

A betűk képe mellett jobbra.

2009. márc. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

am igen az addig oké de nekem onnantól kezdve kiírja h : megnyitás,mentés,mégse,stb és aztán rámegyek a mentésre elmentem pl.az asztalra mivel a vezérlőpultba nem engedi és akkor onnantól kezdve vége mert ahogy elmentettem ott ugyan úgy az internetes ablakot nyitja meg. ha meg megnyitom akkor meg ez a scriptina [1].zipwinRAR (próbaverzió) de anélkül nem enged tovább h kivan írva h : online regisztráció

megvásárlás

bezárás

súgó <--sugó az angol én meg nem tudok angolul ja emg ezt írja még ki:Please note that WinRAR is not free software.After a 40 day trial period you must either buy a license or remove it from your computer. :S bocsi sügér 14éves lány vagyok aki anyukájának szeretne kedveskedni szülinapra.:S :)

2009. márc. 10. 17:12
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat nemtom h de sikerült.xD de van amit enm enged leírni??? (tudom van amiket ékezetek nélkül kell írni) de van amelyiknél nem jeleníti meg az A betűt meg ilyesmi.az miért van? bocs túl sok a kérdés igaz?? :D (:
2009. márc. 10. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!