Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet nagy szemeket...

Hogy lehet nagy szemeket csinálni képszerkesztővel? Picasa3 mal lehet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Picasa-t nem ismerem, egyébként meg attól függ hogyan kell megcsinálni, hogy hogyan akarod, hogy kinézzen, mennyire legyen profi, stb.

Alapból mondjuk veszel egy olyan programot, amivel lehet kör alakú kijelölést csinálni, kijelölöd az egyik szemet, majd a kijelölést felnagyítod. Én PhotoFiltre-t használok, azzal ilyen egyszerű dolgokat meg lehet csinálni, ha beéred kevésbé profi végeredménnyel is.

2011. máj. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nembaj ha látszik hogy szerkesztve van, sőt


[link]


valami ilyesmire gondoltam csak éppen ember arcán :)

2011. máj. 8. 09:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a makis kép nincs torzítva, ezeknek tényleg ekkora szemük van! :D


De amivel ilyeneket lehet csinálni, az pl. a Caricature Studio, de ez nem ingyenes, persze attól még megszerezheted.

Nagyon aranyos ez a cicás karikatúra, ez is ezzel van:

[link]


Vagy a Virtual Plastic Surgery

[link]


De most direkt megnéztem és elég jól meg lehet csinálni a PhotoFiltre-vel is. A kör alakú kijelölést kell választani, kijelölni a szemet, majd jobbgomb rajta, Transform, majd Distort, széthúzni a csücsköket olyanra, amilyenre akarod majd enterrel véglegesíteni, vagy jobbgomb és Validate. Magyarban nem tudom hogy van, mert az enyém angol, de magyarítani is lehet a programot.


Ezt most csináltam:

[link]

2011. máj. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!