Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan telepítsek mdf/mds fájlt?

Hogyan telepítsek mdf/mds fájlt?

Figyelt kérdés
netről letöltöttem egy játékot, de a mappájában mdf és mds fájl van. DAEMON tools-szal telepítettem, de mikor elindítanám, nem indul el. mi lehet a probléma?
2011. máj. 8. 15:45
1 2
 1/12 anonim válasza:
Az helyes, hogy Daemon tool-szal emuláltad, de crackelés volt?
2011. máj. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Hali! Tegnap pont ezzel küzdöttem én is. A játék kicsomagolás után 2 fájl lett, egy mdf, és egy mds.

Az mds fájlt kell megnyitni daemon toolsban. utána én jobb gombbal klikkeltem a daemon toolsban lévő fájlra, és ott volt egy olyan lehetőség, hogy írás astroburnnel. erre kattintottam, beállítottam, hogy minél kisebb sebességgel írja a játékot, és így írtam ki. Neroval is próbálkoztam, de cd/dvd képként így nem engedte. (PS2 játékról beszélek, nem tudom ennek van-e jelentősége)

2011. máj. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
kösz a választ, megpróbálom így kiírni :) amúgy ez pc-s játék
2011. máj. 8. 16:00
 4/12 A kérdező kommentje:
nem sikerül így sem, elindítom és leáll, akkor a fájllal lehet baj?
2011. máj. 8. 16:15
 5/12 anonim válasza:
Megkérdezem megint. :) Crackelted a játékot? :)
2011. máj. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem crackeltem
2011. máj. 8. 16:24
 7/12 anonim válasza:
Akkor lehet, hogy nem ártana. A Daemon Tools csinál egy virtuális meghajtót, ahol ott vannak a játék fájljai. Általában ott szokott lenni egy "crack" nevű mappa, esetleg a feltörő csapat neve alatt egy mappa. Abban vannak olyan fájlok, amiket át kell másolni oda, ahova telepítetted a játékot.
2011. máj. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
de nem volt crack mappa
2011. máj. 8. 16:27
 9/12 anonim válasza:
És a feltörő csapat neve alatt egy mappa? Esetleg küldj mail-ben egy printscreen-t arról, mit látsz a virtuális meghajtón.
2011. máj. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
küldtem :)
2011. máj. 8. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!