Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy rakhatok össze egy dalt...

Hogy rakhatok össze egy dalt az FL studioval?

Figyelt kérdés

Addig megy, hogy patterneket csinálok, de arra nem sikerült rájönnöm, hogy ezeket hogy állítsam össze dallá... Nem nagyon találtam a neten segítséget, hogy hogy lehetne, mindig csak a patternekig jutottam...

Valaki le tudná írni érthetően, hogy működik ez (kicsit számítógép-analfabéta vagyok xD)?


2011. máj. 8. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hú akkor nagyon nehéz dolgod lesz zenét szerkeszteni, de nagyon nagyon. Rengeteget kell fejlődnöd és tudást szerezned hozzá, ha nem értesz hozzá:) pl. freq beállítások, mastering, rétegezések, stb...

Mindent hangot külön be kell építened, aztán a sequencer-ben kottázni a dallamokat. Meg beállítani a hangokat és effektezni, stb. Nem használom az fl studio-t, de ismerem. Leírni a használatát hosszú lenne itt, mert ha valamiben megakadsz akkor megint kérdésed lesz:) Amúgy van hangkártyád és milyen hangkártyát használsz?

2011. máj. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg gondom lesz mert azt se tudom, mi az a hangkártya... na mindegy, de azért köszi:)
2011. máj. 12. 18:54
 3/11 anonim ***** válasza:
wow:D Hát azért ne add fel:) Hátha hamar tanulsz.
2011. máj. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hamar tanulok, csak az kell, hogy valaki tanítson :P
2011. máj. 16. 17:06
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok tanár, de segíthetek ha gondolod. Viszont hangkártya nélkül nem fogsz tudni dolgozni az fl studioban, mert egyrészt nem fogja bírni a sok hang anyagot amit készítesz, másrészt a minőség miatt is. Kérdésekkel fordulhatsz hozzám, ha gondolod.
2011. máj. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
biztos van hangkártyád, ha hallod a zenéket/patterneket a gépeden
2011. máj. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kalman11 az alaplapi hangkártya meg a studio hangkártyák másabbak:) sokkal másabb. Mivel azt se tudja, hogy mi az a hangkártya akkor nem is vehetett még olyat vagyis alaplapi hangkártya van neki:) Nem fogja bírni, olyan lesz mintha lefagyna a számítógép (szagatni fog lejátszáskor). Fl studioban meg pláne, mert vst fájlokkal dolgozik. Kell a hangkártya! Lehet venni olcsón kb. 20 ezer forintért, ez alapszint a szerkesztéshez. Ami komolyabb az már 100 ezer forint körül mozog. Hoppá:)
2011. máj. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Playlist nézetben
2011. máj. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A komolyabb hangkártyát valószínűleg nem engedhetem meg magamnak... De nem lehet rossz az sem, ami most van, mert eddig mindent gond nélkül lejátszott.
2011. máj. 17. 20:39
 10/11 A kérdező kommentje:
Azért kicsit csalódott vagyok... Egy másik kérdésben azt kérdeztem, hogy tudnak-e ajánlani valami egyszerű zeneszerkesztő programot, és az FL studio-t ajánlották, de ezek szerint mégsem olyan egyszerű :S
2011. máj. 17. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!