Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan feliratszerkesztő...

Van olyan feliratszerkesztő program, amivel egy hibásan időzített feliratot ki lehet javítani? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
van egy feliratom egy ritka angol nyelvű filmhez, ami totál hibásan van időzítve. magyarra nincs lefordítva, de találtam egy horvátot, aminek jó az időzítése. szeretném ehhez az időzítéshez hozzárendelni valahogy az angol szöveget a hibás feliratomból... ehhez kéne egy program :)
2011. máj. 8. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Megnyitod mindkettő .srt-t jegyzettömben és a horvátba átmásolod a másik szövegeket úgy hogy a számokat nem írod át. Amúgy sokkal egyszerűbb ha késlelteted/előrehozod a feliratokat.
2011. máj. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

na ja, de az egy kicsit hosszadalmas munka... bár ahogy elnézem, nincs más választásom. egyébként próbáltam késleltetni, de a totál hibást értsd úgy hogy kb. 10 másodpercenként kell ide-oda csúsztatgatni :P

azért köszi a választ

2011. máj. 9. 14:41
 3/3 attee0002 válasza:
én a Subtitle Workshop-ot ajánlanám, elcsúszott feliratot már én is javítottam vele
2011. máj. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!