Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minden ablak a tálca alá lóg,...

Minden ablak a tálca alá lóg, nincs "alja". Miért van ez és hogy állítom vissza?

Figyelt kérdés

Nagyon idegesítő, és fogalmam sincs, hol állítottam el...

Windows 7-em van.


2011. máj. 10. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
pontosabban?
2011. máj. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezt ennél pontosabban nem nagyon tudom leírni... a megnyitott ablakok a tálca alatt is folytatódnak teljes méretben, de adott esetben maga a tálca is eltűnik sokszor. F11 nem működik. tálca beállítások között windows 7-nél nem találtam olyat, hogy "a tálca legyen mindig látható az ablakok előtt" vagy ilyesmi. nem is emlékszem, hogy ilyet én átállítottam volna. nem tudom, hogy idetartozik-e, de az aero flip 3d sem működik már...
2011. máj. 11. 10:59
 3/4 anonim ***** válasza:
aztaaa... ezt most vagy képtelen vagyok felfogni, vagy még nem találkoztam ilyennel, de inkább az utóbbi. de a napokban szétnézek hogy mi is lehet ez a jelenség. mert megértelek hogy baszott idegesítő lehet....
2011. máj. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
próbáld meg hogy beállítod hogy automatikusan elrejtse a tálcát. aztán meg visszakapcsolod
2011. jún. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!