Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell Alcohol 120%-al...

Hogyan kell Alcohol 120%-al DVD-t írni? PS2 game

Figyelt kérdés

PS2 játék, jelenleg tömötítve. gondolom ki kell bontani. Soha nem írtam még Alcohol 120%-al ezért nem tudom melyik fülön, milyen beállítást kell választani. Ezenkivül az is kellene hogy milyen formátumban kell kiírni?? am. a játék Ps2-re a Fifa11

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 11. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

alcohollal talán a legkönnyebb PS2-gamet írni!

A GÉPNEK CSIPPELTNEK KELL LENNIE!!!!

Na mivel a játék be van csomagolva ezért először ki kell csomagolni...(jobb egérgomb az első csomagolt file-ra->kibontás ide, csináld WinRAR-ral az a legjobb)

Ha kicsomagoltad akkor kapsz egy ISO-fájlt...

Belépsz Alcholba->Bal oldalon van egy olyan menüpont hogy Képfájl írás varázsló->Kitallózod a kicsomagolt ISO fájlt utána rákattintasz hogy tovább->Írási sebességet ráteszed 8x-ra (azért mert különben akadni fog a játék ha 4x-en írod, én is ugyanezt töltöttem le!!!) Írási mód: DAO (azt ugyanugy kell hagyni!)mellette az írást pipáld ki és ne a szimulációt! Másolatokat hagyod ugy ahogy van! Puffer túlcsordulás védelem legyen kipipálva!!!!ÉS OTT LENT VAN EGY OLYAN MENÜ HOGY ADATTÍPUS VÁLASZ KI A PLAYSTATION 2 -ŐT!!!!!!!!!!! Índitsd el ha kiírja kész és játszhatsz vele! Nagyon egyszerű, az egész csak azért irtam ilyen hosszan hogy részletesen elmagyarázzam! Remélem segíthettem! :-)

2011. máj. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kösz
2011. máj. 18. 15:04
 3/8 anonim ***** válasza:
na megy a játék? (előző)
2011. máj. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dangero válasza:
Amíg Ps2-m volt csakis xp burner-el írtam a szokásos iso képfájl kiírásával és sosem volt gond vele
2011. máj. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én ugyanígy értem, be van csipeltetve és egy játék sem megy a 3 közül.


Mi lehet az oka?

2011. aug. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak! Vagy rosszul íród ki vagy nem szereti a lemezt... Mit ír ki?
2011. aug. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Sziasztok!

A tipp nagyon hasznos!Én is megértettem és még soha sem írtam ki játékot és most szeretnék egyet.Alcohol 120 at használok de amit te leírtál nálam nem úgy vannak léccy linkeld már be, hogy honnan töltötted le vagy küld el valahogy :D ha belinkelnéd, megköszönném!

2011. dec. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy le szedtem a Smackdown Vs Raw 2011 című játékot ps2 formátumban.Kicsomagoltam winrar-ral, és iso fájl lett kicsomagolva.Az iso fájl-t ki írtam DVD-re Ashampo-val (kivan chippelve) betettem és nem vitte el.Az lehet a gond h Ashampoval és nem Alcohol 120%-al írtam az előző kommentekből ítélve? Segítségeteket kérem!

2012. júl. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!