Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe videó szerkesztővel...

Adobe videó szerkesztővel hogy kell az alábbiakat megcsinálni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
hogy kell aszt megcsinálni, hogy másik hátteret be rakni? aszt tudom, hogy kék háttér kell, meg valamijen hülye technikának hívják, meg két videót maszkíroznak össze vagy mi, de fogalmam sincs, hogy hphy kell teljesen másik hátteret betenni, ez lenne az egyik kérdésem. A másik kérdésem, az hogy hogy kell ezzel a videószerk.-vel másik objektumokat, "kivenni", magyarul a videóban nem látszik, na meg aszt hogy olyan objektumokat, amik nincsenek ott, hogyan kell "betenni", valamint másik objektumot kicserélni egy másikra, mondok 1 hülyeséget, hogy ott van 1 ház, és aszt ki akarom venni, és 3 d.b almafát a helyére tenni. nagyjából csak erre kell nekem az adobe videószerkesztő, de GYORSAN A VÁLASZOKKAL, HA LEHET, MERT hamar el megy az a próba verzió, a 30 nap. előre is köszi
2011. máj. 11. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy a mocskos életbe lehet az "azt"-ot "aszt"-nak írni?
2011. máj. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Talán ehhez tudás is kell, nem úgy megy, hogy megnyomsz 2 gombot, és kész. A legegyszerűbb azok közül amit szeretnél a chroma key effekt (green screen effekt), a YouTube ebben segít:

http://www.youtube.com/results?search_query=adobe+after+effe..


Az, hogy objektumokat rakj a képre, már egy kicsit bonyolultabb, felteszem először elkészíted egy 3D animátorban a modellt (ha kell animálod is), csinálsz egy kamerakövetést a képen, és beteszed (bár csak sejtem, After Effects-et nem szoktam használni)


És most jön a legfontosabb, felteszel egy helyesírás-elemzőt.

2011. máj. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!