Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt az MSN?

Miért csinálja ezt az MSN?

Figyelt kérdés

Bejelentkezéskor ezt szoktam kapni:

"Nem sikerült bejelentkeznie a(z) Windows Live Messenger programba

Elképzelhető, hogy hiba történt az internetkapcsolat létrehozása közben. Ellenőrizze, hogy az internet kapcsolódik-e az internethez.

Ha ki szeretné javítani a hibát, kattintson a Hibaelhárítás gombra

Hibakód: 81000306"

Ez az üzenet fogad minden 2. vagy 3. nap, de egy-két nap múlva rendesen be tudok jelentkezni, gond nélkül. Mi lehet a gond?

Természetesen kapcsolódom az internetre.

Hibaelhárítás után a "kulcsfontosságú portok..." résznél akad meg, majd tesz egy X-et. De nem tudja javítani. Ami érdekes, hogy ezzel egy időben egy másik felhasználó tud kapcsolódni a rendszerre, a PLUS! legújabb verziójával. De nem ez a gond, mert kipróbáltam, hogy egyszerre csak egy van benn, de úgy sem jó.

Nem jó így használni, hogy van, hogy 2 napig sem tudok csatlakozni. És ez mindig ismétlődik.

Mit tehetnék?


2011. máj. 13. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Facebook
2011. máj. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is (ritkán) szokott lenni.Ha bekapcsolod a gépet ne azonnal menj fel az msn-re,hanem a bekapcsolás utáni 2-3 percben.Ha elsőre még mindig nem tud bejelentkezni,akkor várj egy picit,és próbáld meg megint.Persze nem elképzelhetetlen az,hogy a te esetedben valami konkrt dolog áll a probléma hátterében,de nekem ennyitől megjavult.
2011. máj. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
www.ebuddy.com ott ha van neted, mindig fel tudsz menni msnre hiba nélkül. én mindig ezt szoktam ha valami baj van msnnel.
2011. máj. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!