Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol lehet letölteni ezeket a...

Hol lehet letölteni ezeket a játékokat?

Figyelt kérdés
Mikor kicsi voltam, nagyon szerettem velük játszani, de nem találom, h hol lehet letölteni a többi részét. A játék neve Putt Putt, a Humongous Entertainment gyártotta. Minden olyan játékot szeretnék letölteni, amit gyártottak. Azaz: Putt-Putt, Fatty Bear, Freddi Fish, Pajama Sam, Blue's Clues, Spy Fox, Big Thinkers, Backyard Sports. Nagyon fontos lenne, előre is köszönöm a segítséget :)
2011. máj. 13. 22:42
1 2
 1/12 roxor3 ***** válasza:
Szia! Egy pillanat rákeresek ha találtam szólok, de addig próbáld googleba beirni és a név után ird oda, hogy letöltése
2011. máj. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm, aranyos vagy. azért írtam ki, mert kb 1 órája ezt keresem és meguntam :D legvégső esetben torrent is jöhet. (torrentet nem nagyon merek használni, mert egyszer majdnem gépcsere lett, mert lejött egy csúnya vírus:( )
2011. máj. 13. 22:48
 3/12 anonim ***** válasza:
putt putt zoo? ncore ha nincs regisztrációd akk google és a következő keresőszavakra kidobja: putt putt zoo torrent.
2011. máj. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 roxor3 ***** válasza:
oké! de lehet hogy csak holnap tudnék találni valami fejleményt most keresek de nemsokára mek feküdni
2011. máj. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
olyan oldalakra amikre kell a meghívó azokon nincsen vírus:)
2011. máj. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nemakarok feleslegesen rákeresni ezért kérdeztem rá h a putt putt zoo-e. emlékszem anno nekem sokáig tartott kijátszani.
2011. máj. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ezeket jó tudni, köszönöm :) ráér, csak nyugodtan, örülök, h segítetek :) a Putt-Putt Saves the Zoo, Putt-Putt Travels Through Time, Putt-Putt Enters the Race, és a Putt-Putt Joins the Circus megvan, a többit keresem. :)
2011. máj. 13. 22:54
 8/12 roxor3 ***** válasza:
ncoreon vagyok csak fennt még nemnéztem hogy ott fennvan e
2011. máj. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
van collection egybe most néztem
2011. máj. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
mostanában elég sokat unatkozok itthon és ezekkel el tudom szórakoztatni magam :D 21 évesen még mindig leköt :DD csak már nem szerzi meg nekem senki, így meg kell keressem :/
2011. máj. 13. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!