Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elindítom Counter Strike...

Elindítom Counter Strike 1.6-t. és ezt írja ki: "Input not supported" ez miért van?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
A bemenet nem támogatott
2011. máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és akk mit csinálljak? :O mert régebben jó volt..
2011. máj. 14. 13:48
 3/9 anonim ***** válasza:

Raktál fel azóta valami drivert?

Ha régeben jó volt ez alatt azt érted hogy törölted és ujra raktad?


vagy nem játszottál 4 hétig és behalt.

2011. máj. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem a játékon belül átállítottam a felbontást és ezt csinállja :S
2011. máj. 14. 13:55
 5/9 anonim ***** válasza:

akkor megvan a megoldás


másik monitor ami bírja és visszaváltód.

vagy nézd meg a játék mappájába van e külsö beálitási lehetöség


setup vagy hasonló

2011. máj. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem talállok semmit :SSSSS
2011. máj. 14. 17:52
 7/9 anonim ***** válasza:
másik monitor?
2011. máj. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
az nincs sajna :S
2011. máj. 16. 19:28
 9/9 anonim válasza:

Nekem is ez volt a problémám épp az előbb de sikerült rájönnöm 10-15 perc alatt. Nekem az váltotta ki azt hogy a képernyőre azt a bizonyos "Input not supported" szöveget hogy véletlenül túl nagyra állítottam a grafikát és elmentettem. Nos erre a megoldás a következő: Bele mész a Cunter-Strike mappába amibe telepítetted a játékot. Ott nekem a 2. sorban vannak olyanok hogy: 32bit;640x480;800x600;1024x768; és 1280x1024.

Én az utolsóra mentem rá de tökmindegy melyikre mész csak de a 32bitesre és az az előző kommentelő által említett külső beállítás vagy configoló. Így már behozta a játékot. Ám nekem hibák léptek fel: Nem engedi D3D-be sem OpenGl-be állítani csak Software-ba. Emiatt a kép nagyon pixeles és enyhén laggol és e miatt eléggé fos. A grafika mindegy csak ne legyen túl magas mert megint előröl kezdődne. Csak Medium 16 bitest enged 32bitest nem. A fegyvert kést és minden egyebet bal kézbe rak hiába állítom jobb kézre (egyébként ahol be kell ezt állítani ott is azt mutatja hogy jobb kéz az alap). Nagyából ennyi lenne. :)

2013. dec. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!