Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől ment tönkre úgy az...

Mitől ment tönkre úgy az msnem hogy egyik verzió sem működik, sem újratelepíteni sem lehet rendesen se semmi?

Figyelt kérdés

Ment, nem ment. Fogalmam sincs mitől lehet. próbáltam 9, 8.5, 7.5-ös verziókat de egyik se működik... Vírusírtót lefutattam, nem működött.

Újratelepíteni a winfost nem akarom mert nincs kedvem kétmillió dvd-t megírni.. :S

Segítsetek!


2008. febr. 17. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg mindenhonnan kitörölni az msn maradék fájljait.Más ötletem nincs.A dvd-ket nem kell újra megírni.Kérj kölcsön egy vinyót,ha neked nincs és mentsd rá addig,míg újratelepíted. Már ha szükséges.
2008. febr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az msn fájlok kitörlése önmagában nem valószínű, hogy használ, a rendszerleíró adatbázisból kell kitakarítani, ha valami rondaság van vele. a régi fájlokat telepítésnél az újak egyszerűen felülírják, azok vajmi keveset árthatnak. kérdés: mi az, hogy "tönkre ment" az msn? nem indul? elindul, de nem jelentkezik be? és mi az, hogy nem lehet "rendesen" újratelepíteni? hogy lehet máshogy újratelepíteni? rendetlenül? :) korrekt választ csak korrekt kérdésre lehet adni. ha az újratelepítés nem gyógyítja meg, akkor valszeg nem maga a progi nyekkent meg, hanem valami blokkolja. tűzfal, vagy vírusírtó beállításait nézted már? olyan is van, hogy az msn szervereit hegesztik, és azért marad ki a szolgáltatás, ez éjjel szokott előfordulni. kétmillió dvd-nyi anyag pedig csak nagy vinyóra fér rá, amit particionálni szoktak. ez esetben elég csak a rendszerparticiót legyalulni, a többin semmi nem nyúl az adatokhoz
2008. febr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!