Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fontoslenne számomra : Win 7...

Fontoslenne számomra : Win 7 teljes törlése és sz. Gép gyorsítás, vmiért belassultam ki tudja a megoldást?

Figyelt kérdés
Sziasztok előre is köszi aki válaszolni fog csak norm. válaszokat kérnék :) köszi . Végül is olyan problémám lenne hogy win 7 et felraktam nemtetszett leszeretném törölni : [link] , ez alapján megkíséreltem , és a bootbol kivette a win 7 indítást de nmebirom az Users,program files és a windows mappát törölni ... erre egy megoldást lécci és a másik problémám , 2-3 napja a gépem teljes mértékben működött , elment az internetem , tegnap visszajött , és azóta nagyon lassú a sz.gépem .. nemtudom mi a baja de olyan szinten belassult , olyan játékok nál és fáj/vírus keresésnél is h hitetlen .. (pl : Battlefield Bc2 akadás nélkül futott minden maxon + wow cc is , most pedig low on mindenennel akad ... Azóta megnöveltem a virtuális memóriában a lapozást 3075 ből -3050 re igy megy közepesen gépem : CPU : 2magos 2.4Ghz intel , VGA Asus , Nvidia Geforce ENGT240 , 512mb , GDDR5 , alapom: 775 , socketes (gondolom rájöttetek intelcore ) 945 Neo5 ös . (video karihoz illő korszerű driverel) , 3gigabyte RAM (DDR2) ,mostani rendszerem win Xp (sp3) prof. 2002 es , csináltam lemezkarbantartást , virus elemzést mi a megoldás?
2011. máj. 15. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra tisztán az xp-t.
2011. máj. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de nekem a win7 más meghajtón van nem a C-n hanem a D-n és formázni sem engedi :S
2011. máj. 15. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!