Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Már több alkalommal volt...

Már több alkalommal volt ilyen most például crycis-nál h játszom vele és gondol egyet és lekacsol a gép, újra crackeltem úgy több ideig játszottam vele de úgyis kikapcsolt mit csináljak?

Figyelt kérdés
???
2011. máj. 16. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet túlmelegedés vagy gyenge(minőségű) a tápegység...
2011. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Túlmelegedésre utal.

Szedd le a gépház oldalát, és portalanítsd a hűtőbordákat.

2011. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
leszedtem és portalanítottam ,mit tehetek még mert még mindig kikapcsol mondjuk most tovább bírta ,de csak pár játéknál mert nagyon sok megy, amúgy valami kisebb gépigény crysis szerű játék van ??
2011. máj. 16. 20:25
 4/4 anonim ***** válasza:

A Far Cry első része (2004-es kiadás)...Crysis szerűen kezdődik és jóval kisebb a gépigénye.

Tesztelgethetnél ettől függetlenül pl Furmark-kal, ha a vga-t nézed vagy prime95-tel, ha a CPU-ra vagy kíváncsi és közben sasolod a hőmérsékleteket (pl everest-tel)...ha valamelyik nagyon látványosan megemelkedik, majd lekapcs, akkor ott a gond. De simán lehet tápegység probléma is!

Milyen konfigurációról van szó (a táp pontos leírásával, nem csak hogy hány watt van ráírva, mert az nem elég infó).

2011. máj. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!