Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tud az excel függvényt integrá...

Tud az excel függvényt integrálni?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy képes-e az excel függvényt integrálni?

Továbbá szeretném megtudni, hogy vannak-e olyan programok, amikkel mondjuk egy excel táblázatból be tudunk tölteni adatokat, majd abból függvényt rajzolni, és azzal bármit végrehajtani.

Több olyan programról is tudok, amik függvények szempontjából szinte mindent tudnak, de nekem a problémám az, hogy excelben vannak az adatatok.


2011. máj. 16. 23:07
 1/1 anonim ***** válasza:

A függvény integrálásán a matematikai integrálást érted, gondolom, nem pedig azt, hogy beletenni új függvényeket. Szerintem integrálni nem lehet vele, vagy esetleg valami szuper bonyolult módszerrel vagy még inkább valami speciális kiegészítővel. Arra inkább már MathLab, szerintem.


A másik részére könnyebb a megoldás, az Excel-ből ki lehet exportálni az adatokat mindenféle formátumba, csv-be, vagy bármibe, akár sima txt-be is, amit a másik program be tud tölteni, ha az xls, vagy az Excel bármelyik más formátumát nem ismeri.

2011. máj. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!