Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Dc-sek! Hogy kell használni a...

Dc-sek! Hogy kell használni a DC vagy DC++ nevű letöltőizé programot? (lent)

Figyelt kérdés

légszíves csak olyan írjon,aki ilyet használ/használt/ért hozzá

egyébként itt: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__1..

már feltettem a kérdést és kommentbe kérdeztem is,csak az illetők nem írtak vissza sajnos :(

kösz előre is a válaszokat!

hogy kell a progiban rákerresni akármire?rákeresek,de fehérmarad az egész lap.

meg ilyen orosz szarságok is vannak.

ne linkeljetek semmilyen oldalt,ide írjátok le a használatot!


2011. máj. 18. 17:21
 1/7 A kérdező kommentje:
bocs a helyesírási hibákért,amikből ahogy látom elég sok van...
2011. máj. 18. 17:23
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát sajnos a DC fénykorának már régen vége van...nem olyan most mint pl 5 éve. Lényeg, hogy találni kéne egy jó hub-ot, ahol sok aktív peer tartózkodik (sajnos sokan passzívban nyomják és a passzív tagok nem tölthetnek egymástól).

Ha találnál egy olyan hub-ot, ahol 5-10000 felhasználó van, akiknak a 80%-a aktív és a minimum megosztás 10-20GB, akkor viszonylag hatékonyan működne a dolog.

Én már régóta nem DC-zek, de amikor utoljára néztem valakinél, akkor látható volt, hogy haldoklóban van ez a fájlcserélési módszer...már a bittorrent a menő.

2011. máj. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 legendavagyok01 ***** válasza:

Én azért linkelek, mert végig tudod nézni, minden jól van-e beállítva. Gyanús nekem, hogy nem csak a kereséssel van a gond, és kérdezz-felelek alapján nem fog gyorsan megoldódni a gondod.

[link]

2011. máj. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

második válaszoló-kösz

első-kösz,de jóval előbbről kéne kezdeni.pl:mi az a hub,honnan tudjam,hogy mit töltök le,hogy lehet rákeresni,stb.

2011. máj. 19. 14:03
 5/7 A kérdező kommentje:
egyáltalán mi a lényege az egésznek?
2011. máj. 19. 14:03
 6/7 anonim ***** válasza:
A Hub az egy közösség...minden hubnak vannak saját moderátorai, szabályai stb. Ha fellépsz egy hubra, akkor megláthatod, hogy mennyien vannak rajta, elolvashatod a szabályokat (minimum megosztás, kötelező slotok száma -slot az engedélyezett feltöltési szál-) stb. A felhasználóknak letöltheted a megosztó listáját is akár és priviben beszélgethetsz velük...akkár kérhetsz szépen egy szabad slotot magadnak. Ha a keresőben keresel az az összes felhasználó megosztásában keresi az anyagot. Egyszerre több hubon is fent lehetsz. Igazából nagyon sokat lehetne írni a DC-ről és én már régen nem is használom már. Akkor olyan helyeken szerettem lógni, mint a Matrix, Independence vagy a Koli...
2011. máj. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi.még mindíg kicsit fura,de valamivel érthetőbb.de miért nem keres rá egyáltalán?
2011. máj. 20. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!