Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » World of Warcraft könyv?

World of Warcraft könyv?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy talán még a 1994-es első Warcraft játék megjelenése előtt megírta a sztorit valaki könyvben. Tud-e erről valaki valamit??
2011. máj. 18. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
vannak Warcraft könyvek, de ha jól tudom akkor annak a történetei egész más szálon futnak mint a játéké.
2011. máj. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a könyvek folyamatosan íródnak hozzá most is és szorosan kapcsolódnak egymáshoz.

kérdező: ha a warcraft univerzum eredetére vagy kíváncsi, ajánlom figyelmedbe R. A. Knaak : Ősök háborúja trilógiát (2004-5ös évjárat). egész jól leírja h mi hogyan miért történt. persze emellett van még 100 másik könyv is, nekem is egy rakat sorakozik a polcomon

2011. máj. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg WoW könyv van, napjainkban is folyamatosan kerülnek kiadásra. Hamarosan megjelenik a Thrall c. könyv és a Farkasszív c. kötet. Nem rég kiadták a Stormrage-t, az Arthas-t. Nagyon sok van, csak ebből nagyon kevés magyar az a baj.. :(
2011. júl. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!