Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Wifi antenna jelerősítő...

Toto652_89 kérdése:

Wifi antenna jelerősítő szoftver létezik e?

Figyelt kérdés

Helyzet: a ház központjában egy router, valszeg beépített antennával, ami jó gyenge jelet sugároz.

Nekem itt jó 20 méterrel arrébb, van hogy használhatatlanul lassú a kapcsolatom.

Egy TP-LINK TL-WN651G, PCI-os antennám van.

Létezik olyan szoftver, amivel az antenna jelbefogadóképességét tudom szabályozni?


A Google nem jóbarátom'!


2011. máj. 20. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Szia.

A google a védelmezőnk nem a barátunk :)

Ajánlom vegyél nagyobb antennát.:)

2011. máj. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 P.O.C. ***** válasza:
100%

Így van! Ilyen szoftver nem létezik. Ami sz*r, abból semmi nem tud várat építeni.

Ja, és az új erősebb antennát lehetőleg hosszabbítóval vegyed, mert a gépház is rengeteget tud árnyékolni!

[link]

[link]

2011. máj. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szoftver nincs.

A PCI-os antennáknak az a baja, hogy a gép mögött vannak /leárnyékolva/. Vegyél egy usb-t, 3m-es hosszabbítóval oda rakod, ahova akarod.

2011. máj. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Na, igen, azért érdeklődtem a szoftver felől, mert nincs egy buznyákom se, és éppenséggel erre se nagyon volt pénzem... csak a tulaj nem engedi, hogy fúrjunk x lyukat, hogy kábelen idevezetem azt csá... úgy hogy megvetette ezt a sz*rt, az új router meg alig szór jelet (a tulajé).

Igazából, ha innen elköltözünk, nem is lesz már szükségem erre a szennyre... így is sokszor hazavágja a rendszert, mert az alaplapomnak nem "tetszik"...

2011. máj. 20. 13:40
 5/7 P.O.C. ***** válasza:

"... így is sokszor hazavágja a rendszert, mert az alaplapomnak nem "tetszik"...


Talán IRQ ütközés, használd másik PCI slotban.

2011. máj. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tökmindegy melyikbe teszem...

AsRock alaplap tehát Asus... ez mindent megmagyaráz...

Egyébként vettem egy erősítős antennát, + kábelt... most már 10 méterre vagyok attól az átkozott routertől, de... kb adtam a szrnak egy pofont... ugyanott vagyok, csak szegényebb 3000Ft-tal...

2011. máj. 20. 15:09
 7/7 P.O.C. ***** válasza:
100%
Akkor az a főbérlőd router -e tényleg egy f*s.
2011. máj. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!