Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom telepiteni win7 en...

Hogy tudom telepiteni win7 en a Tp link wn 422g -et? Mert letöltöttem netröl de nem tudok mit kezdeni az sys fájlal!

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 11:37
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Írd be a start menü keresőjébe: devmgmt.msc

Nyomj Entert


Az adaptered, az egyéb vagy az ismeretlen eszközök kategóriájában lesz. Keresd meg és kattints rá jobb gombal. A megjelenű menüből válaszd az "Illesztőprogram frissítése.." lehetőséget. Innen válaszd a második lehetőséget: "Illesztőprogramok keresése a számítógépen.."

A következő ablakban tallózd ki azt a mappát ahol a driver fájlok vannak menj a tovább gombra, majd kövesd az utasításokat...

2011. máj. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha mindent igaz, akkor ezt a 3 filet töltötted le( kicsomagolás után):athurextx.cat , athurx.sys , netathurx.inf

Intézőből netathurx.inf-en kettő bal egér kattintás, és ok minden.

2011. máj. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) sikerült
2011. máj. 20. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!