Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehetek a Mount and...

Hogy lehetek a Mount and Blade warbandban király/uralkodó?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy a hősömmel sikerült (nagyon nehezen) elfoglalnom az egész Rhodok királyságot, de a többi ország nem tekint rám úgy, mint uralkodóra, miért? Mit kéne csinálnom?

A birodalmamban nincsenek más nemesek, csak én.


2011. máj. 20. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz egy vazállust, és neveztesd ki magad uralkodónak.
2011. máj. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Blacky007 válasza:
0%
mi az a vallázus ??
2011. jún. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Blacky007 válasza:
vagy micsoda?
2011. jún. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az szerintem vazullus, és a vazullosod olyan mint a nemesed politikai beszélgetés során tudod átállítani magadhoz.
2011. jún. 11. 08:07
 5/7 Blacky007 válasza:
nah jo most már tudom és uralkodo ugy lehetsz (én is ugy lettem9hogy elfoglalsz egy várost (pl nord jarn-nak beszolsz és harcolsz utána elfoglalsz egy várat és kiadja utána márt csak nyalizni kell a környezö királyok egyikének és követet kell küldenied neki hogy elfogadjon
2011. jún. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kp94 válasza:
Ez nem teljesen így van ,mert akkor sem leszel király. Vagyis igen ,de kb olyan mint ha én azt mondanám én király vagyok ,de senki nem tekint annak. A nemeseket kell megkeresned és megkérni ,hogy legyenek a vazulusaid. Te meg cserébe várakat adsz nekik
2011. szept. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hello!


A trónjogot úgy tudod növelni hogy a fogadókban felbérelhetsz olyan embereket akiknek egyedi nevük van (pl: Bunduk,Matheld,Jeremus stb.).

Őket el tudod küldeni hogy növeljék a hírneved.

Ha ez megtörtént és visszatért hozzád és van elfoglalt falu,vár vagy város (ami nem a te fővárosod/várad)azt nekiadhatod és máris van egy vazallusod és ezt a többivel (kb 8-9 ebert tudsz felbérelni) is megteheted.

2012. júl. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!