Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Videovágó programra lenne...

Videovágó programra lenne szükségem. Tudtok olyan videovágót ami jó? Mert próbáltam az easy video splittert és az ultra video splittert is, de mindkettőben csúszik a hang. Javaslat?

Figyelt kérdés
A Jó barátok sorozatból vágnék ki poénos részeket, de így hogy csúszik a hang élvezhetetlen.
2011. máj. 20. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:

VirualDOb.

Ingyenes és egyszerű.

Ezzel szoktam kettévágni a videókat, ha nagy a fájl mérete és nem tudja teljesen lejátszani a DVD.

Gondolom részeket is ki lehet vágni, ezért is van a csúszka benne.

2011. máj. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
VirtualDub-ot akartam volna írni...
2011. máj. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, értettem elsőre is.:) Azt is próbáltam már, és ha csak darabot vágok ki, abban is csúszik a hang.
2011. máj. 21. 08:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Érdekes, nálam nem volt ilyen hiba, talán valamit be kell állítani rajta és úgy már megy is:

[link]

[link]

Próbáld ki ezeket, remélem így már nem lesz gond vele.

2011. máj. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na most ujra letöltöttem, gondoltam csak megpróbálom még egyszer hátha én voltam béna. Hát most meg nem akarja megnyitni a formátumokat.:( El is ment a kedvem tőle.

De köszönöm szépen a válaszokat.

2011. máj. 21. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!