Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most a Steam írja rosszul a...

Most a Steam írja rosszul a letöltési sebességet, vagy csak én látom rosszul?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A Steam-en mostanában amikor le kíván tölteni egy frissítést, akkor alacsony letöltési sebességet ír ki, de viszont a százalék meg megy nagyon gyorsan felfele.A régióként beállítottam már Hungary-t, illetve Csehországot is, de a maximális sebessége 35,9 KB/s.Az internetem letöltési sebessége a szolgáltató szerint 2MB/s illetve a feltöltési sebesség 1MB/s.Itt egy link, igaz a feltöltés most nem a legjobb formában van,d e átlagosan 1MB szokott lenni, bár mivel most idehaza rossz idő van, lehet az is közrejátszik.Egyébként modemen van az internet.
2011. máj. 20. 19:35
 1/3 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy megint elfelejtettem valamit:D

Mai nap is Left 4 Dead 2-ben pár perccel ezelőtt egy 128MB-os frissítést akart letölteni, a max sebessége 29KB/s volt, de alig 3 perc alatt végzett a letöltéssel.

2011. máj. 20. 19:36
 2/3 asddaasdda ***** válasza:
a modem bekavarhat a steamnek
2011. máj. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor ezek szerint a modemem játszik közre ebben.Megy a zöld kéz!:-)
2011. máj. 21. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!