Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Leírnátok nekem részletesen a...

Leírnátok nekem részletesen a Photofiltre magyarosítását?

Figyelt kérdés
mert le van itt nekem írva hogy hogy vmi HU-t bekell másolni valahová és akkor vmi EN-t ki kell törölni. de ezek hol vannak? leírjátok??
2011. máj. 20. 19:58
1 2
 1/11 asddaasdda ***** válasza:
verzió számot mondj
2011. máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tök mindegy a verzió. Program kinyit, langue-EN kitöröl a Hu , ha nincs bent ,betesz.
2011. máj. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]


kérdezz vissza ha valami nem egyértelmű

2011. máj. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 asddaasdda ***** válasza:
mindegyik hez más a nyelvi fálj
2011. máj. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 legendavagyok01 ***** válasza:
Alapesetben (ha nem adtál meg másik telepítési útvonalat) a C:/Program Files/Photofiltre mappában van egy TranslationEN vagy hasonló fájl, ezt kitörlöd, és ide ebbe a mappába másolod a TranslationHU fájlt, ami a letöltéskor - valószínűleg - lejött.
2011. máj. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Magyar kiegészítés telepítése: a nyelvi csomagban található "TranslationHU.plg" alkalmazást másold át (bal egérgombal kijelölöd, Ctrl+C. Megnyitod a PhotoFiltre program mappáját, ott kersd ahová a programot telepítetted, kicsomagoltad!! (alap esetben C:/Program Files/PhotoFiltre) Ctrl+V, majd ezek után töröld le a TranslationEN.plg. angol, nyelvi fájlt!!!

[link]

2011. máj. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de hol van a HU-s ?? mert én ugyanitt nem találom
2011. máj. 20. 20:25
 8/11 legendavagyok01 ***** válasza:
Ha a "magyart" töltötted le, akkor a nyelvi fájl is benne van, ott van ahová kicsomagoltad az eredeti zip fájlt.
2011. máj. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

tessék, ezt töltsd le CSAK magyar!

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ebben nem kell semmit, sehová másolni.

Ahova kicsomagolod onnan indíthatod, a PhotoFiltre.exe fájl névre duplán kattintva!


Letöltés: *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!