Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraftban csináltam egy...

Minecraftban csináltam egy tört szervert. Segitenétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Az lenne a kérdésem,hogy csináltam egy tört szervert Minecrafton.Nos nem tudom hogy hogyan kéne azt megcsinálnom hogy én legyek az admin ? mert most nem hatnak az admin parancsok.:S

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. máj. 21. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Bemész a szerver mappájába, ott van egy admin.txt fájl. Oda beirod a neved. Vagy, ha nincs, akkor az ops.txt-be.

Mellesleg, zárt a szerver? :)

2011. máj. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még most sem működik. :S De azért köszönöm a választ.Nem,nem zárt a szerver :D ;) még új vagyok,de nem akarom ki irni ide az ip-t mert akkor lehet hogy sokan lennénk :S szóval hogy is megy ez ? :D
2011. máj. 22. 10:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt így elég nehéz lesz megbeszélni, szóval (remélem an steam-ed), vegyél fel steam-re:

CDomer8

Vagy Skype-ra

c.dominik99

Msn-t nem adom meg, rajtad kívül még gondolom többen is felvennének viccből. Szóval oda ne :D

2011. máj. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na nem tudom hogy,de sikerült megcsinálnom :D amúgy küldtem privát levelet ott nagyjából mindent leírtam.skypom meg steamom nincs :S :D
2011. máj. 22. 16:54
 5/8 anonim válasza:
Mi az IP-d? mert akkor menék a szerodra:D
2011. jún. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én is felvetlek majd írj nekem is és mond meg hogy kel köszi.És majd fel jöhetnél az én szeromra is
2011. aug. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ja és mik az admin parancsok és hogy kel őket használni?
2011. aug. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a parancsok: /kick név /ban név /op név /tp kit kihez

de ezek pluginokal esensiálokal egyszerüsithető föleg nem mindegy hogy bukkit szeró vagy normál

2012. jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!