Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a baja a játéknak?

Mi a baja a játéknak?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a Test Drive Unlimited 2-t.Először egy dll-t hiányolt-letöltöttem.utána az exe fájl vmi uplaunchert hiányolt-letöltöttem.viszont amikor elindítom az uplaunchert akkor azt írja ki hiba helyezem be a dvd-t vagy indítsam el a telepítőfájlt.ha elindítom a telepítőfájlt akkor meg a uplaunchert akarja.a crack mappát is másolgattam mindenfele,de semmi.Mit tegyek???

Kérlek kíméljetek a hülye válaszoktól,pl hogy vegyem meg,kösz.


2011. máj. 22. 17:45
 1/5 attila1213 válasza:

először is milyen formátumban van a játék iso vagy rar

ha iso hány cd re vagy dvd re van bontva

honnan töltötted le

ha ezekre válaszolsz talán tudok segíteni

2011. máj. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 attila1213 válasza:
jaés milyen op. rendszer
2011. máj. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

-Csak egy exe,egy readme és egy mdx fájlot töltött le

-

- *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 22. 18:02
 4/5 A kérdező kommentje:
windows xp
2011. máj. 22. 18:02
 5/5 attila1213 válasza:
aha akkor az mdf fail és azt csatold be daemon tools ba vagy alcohol 120 ba aztán ahova becsatolod azon a meghajtón megnyitod,és megnézed nincs e benne crack. lehet hogy dewiance néven van az ugyanaz. egyébként ncoron fent van a játék de ott is sokan kommentelik hogy kinlódnak vele.
2011. máj. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!