Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem egy négy részes...

Letöltöttem egy négy részes filmet a netről. Hogyan tudom asztali dvd lejátszón megnézni?

Figyelt kérdés
A problémám vele: A film két avi fájlban van. Az 1.és 2. rész van egyben a 3. éa 4. rész is egyben van .A számítógépen is elég problémás lejátszani. Egyedül a nero show time játsza le a filmet teljesen. Ez ismeri fel hogy egy avi fájlban lévő két rész lejátszási ideje 3 óra. A w media player 11 és a bs player is csak mindkét avi-ból másfél órát lát. Ha kiírom a filmet,az asztali lejátszó is csak az első és a harmadik részt látja és azt is játsza le. A második és a negyedik rész "eltűnik". Hát elég bonyolult,de remélem érthető voltam. Ja! És mindkét fájl kb 2,2 Gb. Próbáltam DVD-be konvertálni,az sem segített.
2009. márc. 15. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, hogy a 1-2, és 3-4 tartalmát megvágod1, 2, 3, 4 részre. Arra gondolok az időtartam (3ó) kavar be a lejátszódnak. Így lesz 4db ~1,5órás filmed, amit ráírhatsz dvd-re, de már nem 2 fájlként, hanem 4 fájlként. Kettévágni a VirtualDub-bal is lehet> [link]

..ez ugyan NanDub de kb ua.

2009. márc. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítségedet! Feldarabolva minden tökéletes.
2009. márc. 15. 14:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen:)
2009. márc. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!