Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7-en lelehet tiltani egy...

Win7-en lelehet tiltani egy program internetelérését?

Figyelt kérdés
Two Worlds 2-t kellene mert nem elég jó az ha kikel huznom mindig a netkábelt hogy játszhassak:(
2011. máj. 23. 13:39
 1/8 P.O.C. ***** válasza:
100%

Rakj fel egy normális Tűzfal progit, és olyan szabályokat hozatsz létre, amilyeneket csak akarsz.

Elvileg a Win 7 beépített tűzfala is kétirányú, tehát alkalmas rá, viszont nagyon alap.

2011. máj. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, a beépített is alkalmas rá, csak P.O.C. nem ért a szakmához. Vezérlőpult --> Win tűzfal --> Speciális beállítások és itt tudsz új szabályt csinálni amivel le tudod tiltani.
2011. máj. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 P.O.C. ***** válasza:

Mert hol mondtam én, hogy nem alkalmas rá okostojás??

Persze hogy alkalmas, csak azt mondtam vannak nála lényegesen komolyabb szoftverek is.


Bírom már az ilyen beszólós vadbarmokat...

2011. máj. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És mivel komolyabb bármelyik tűzfalprogi is, mint a Fokozott biztonságú Windows tűzfal? Elárulom neked, hogy semmivel. De ha konkrétumot is tudsz mondani nem csak a levegőbe beszélni, akkor várom.
2011. máj. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 P.O.C. ***** válasza:
Hívd elő a Google barátodat, keress pár tesztet, és nézd meg hol végez a hőn Istenített Winfos tűzfalad. :D
2011. máj. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már megint csak a levegőbe beszélsz a "pár teszt"-tel. KONKRÉTUMot kérek, tudod mit jelent ez a szó? Egyébként is a világon semmi különbség nincs a tűzfalak között, mindegyik a tűzfalszabályok alapján enged be vagy tilt ki egy csomagot. Ennyi. És ehhez lehet jobban értek, mint te...
2011. máj. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 P.O.C. ***** válasza:
Konkrétumot nem tudok, én inkább a felhasználói programokhoz és hardverekhez értek. Viszont akik ilyen tesztezek csinálnak nyilván értik a dolgukat, és bocs, de én inkább nekik hiszek.
2011. máj. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na jó, hát akkor erről ennyit. Reménytelen eset.
2011. máj. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!