Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik az a program amit keresek?

Melyik az a program amit keresek?

Figyelt kérdés
van egy program ami a szükségtelen fájlokat törli a gépről,de nem találom sehol sem a programok között egyik mappában sem,olyasmi mint a sima lemezkarbantartó kezelő,de ennél több funkció volt:cookies törlése,fájlok telepítése törlése,szükségtelen fájlok törlése,stb..
2011. máj. 23. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:

A CCleaner-re gondolsz?

[link]

De biztos van még pár ilyen progi.

2011. máj. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
CCleaner abol is a legjob verzió a v2.13.720(mer ha pl. elindítod a programot meg minden akor a facebook vagy hasonló e-mail cím meg jelszot meghaggya a Mozilla Firefox-ban szóval nem kel mindíg ujra bepötyögni)
2011. máj. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen azt használtam először!de amit keresek nem ez az,hanem egy másik aminél több funkció volt,magyar nyelvű! sok lehetőség volt nagyon a kezdő oldalon,de nem találom a gépen.
2011. máj. 23. 17:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Revo Uninstaller

Advanced System Care

Glary Utilities

...?

2011. máj. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

EasyCleaner ???


Ashampoo Winoptimizer

jv 16 Power Tools

Registry Winner

Slow PCfighter

Netgate Registry Cleaner

2011. máj. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2011. máj. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
easy cleaner! igen arra gondoltam,köszi.
2011. máj. 24. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!