Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan program létezik, hogy...

Olyan program létezik, hogy ha X oldalon beírják a nick nevet és a jelszót azt megjegyzi nekem?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Böngésző? :D
2011. máj. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Keylogger -nek hívják. Ha más gépére sikerül feltelepítened, még az emiledre is elküldi képpel együtt.

Szülői felügyeleti cumóként rájuk lehet akadni a neten.

Többet nem segítek.


Ez a számítástechnikában, a legocsmányabb, legundorítóbb rész, legalja színvonal aki ilyet tesz.

Persze Emberileg, és vannak akiknek az semmit nem számít.

2011. máj. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos. Bár én az ARP Poisioning-et jobban szeretem, akkor nem kell a gépekre telepítgetni semmit, hanem csak az egyiken elindítod a progit, és az összes gépről ha bejelentkeznek valahová már dobálja is ki neked. Suliban ahol van 200 gép ott különösen izgalmas :D
2011. máj. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ketteske!

köszi az infót és a kioktatást is.Igen aljas dolog de amikor a féltésből megteszel ilyen aljas lépést is.Igen lehet bármit mondani rám,én akkor is féltem egy édes nick név mögé bújt pedofil állattól.Ha megértettél köszönöm.ha nem ...ez van....

2011. máj. 24. 08:18
 5/7 A kérdező kommentje:

Hármaska!


Köszönöm ,esetleg priviben írnál nekem erről többet :)

Paraanyának :)

2011. máj. 24. 08:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Ketteske vagyok.

Igazából azokra gondoltam, akik megírják, mert főleg nyereségvágyból teszik. A szülői felügyelet szöveg csak a legitimitását próbálja elintézni. 90% nem arra használja.

Úgyhogy nem rád gondoltam. Kifejezetten neked, azt kívánom, mégse legyen rá szükséged.

2011. máj. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ketteske :)

Köszönöm.Ezek szerint mégis értjük egymást:)

Köszi :)

2011. máj. 25. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!