Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell Crackelni?

Hogyan kell Crackelni?

Figyelt kérdés
daemon toolsal telepítettem fel a Panzers Phase 2-t. Kinn van asztalon , de nem indítja el. Elvileg crackelni kell, de hogyan ??
2011. máj. 24. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Lennie kell egy crack mappának a gépen, az abban lévő fájlt átmásolod a játék telepített mappájába (a Program Files alapból, ha mást nem adsz neki) és utána szerintem mennie kell. Meg fogja kérdezni, hogy felül akarod-e írni a már létező fájlt, igen!
2011. máj. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Általában van hozzá egy crack fájl, ha nincsen, akkor tölts le egyet a netről. Azt kell általában bemásolni a megadott helyre, és felülírni ami ott van
2011. máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

játékok esetén gyakran elegendő, hogy a telepítőnél vhol van egy Crack v hasonló nevű könyvtár, és abban van egy a játékot indító fájl, amivel elég felülírni a telepítés során felrakott indítófájlt.

persze vannak olyan játékok melyeket csak bonyolultabb módon lehet törni, de az le van írva általában a letöltött mappában vagy az oldalon ahol szedted stb

2011. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia


Nézd meg a CD, van-e valami CRACK mappa, vagy hasonló. Abban általában egy exe van, amivel felül kell írni az indító fájlját a programnak. Azért általában egy leírás is van a mappában, ha több mindent kell csinálni.

2011. máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Start->saját gép->ahol kijön a játék ikonnya(de legyen még berakva a DAEMON Tools-ba jobb klikk megnyitás-> és ott lesz egy párr mappa általában van crack mappa is rámész az ikonra ami ugyan az mint a játék-é másolod jobb klikk másolás->és utána ahova telepítetted a játékot pl.: C:\Program Files\Panzers Phase 2 azt megnyitod és oda beilleszted fogja kérni fogja h felülírja te szépen felül írod :D és kész és utána játszhat vele már :D:D:D:D
2011. máj. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Panzers Phase 2 crack

Ezt írd be google-ba és ha találsz valami normálisat akkor 1 exe file nak kell lennie amit bemásolsz a játék mappájába és ha jó akkor megkérdezi hogy felül akarode írni és utána a bemásolt fájlal tudod indítani a játékot (nem kell hozzá se daemon tools se alkohol 120)

2011. máj. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi, már rájöttem:D nem tudtam h mit csináltam de jó lett...:D fifá-t is így csináltam közbe eszembe jutott:D fogtam bebasztam a c-be a külső meghajtón levő játékot, azt csere:D már minyá végig toltama játékot :D
2011. máj. 28. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!