Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet...

Milyen programmal lehet oda-vissza konvertálni 3gp tipusú fájlt "sima" videóvá?

Figyelt kérdés
Fel szeretném darabolni egy videómat, amit a telefonommal vettem fel, de a gépem nem játsz le, és így vágni sem tudom. Lehetőleg magyar legyen, de ha angol az sem baj.
2009. márc. 15. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ingyenes

2009. márc. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a Format Factory nagyon-nagyon profi kis program, egyszerű és nagyon sok mindent tud, közte azt is, ami neked kell, de ha később esetleg mást is át szeretnél konvertálni, akkor nagyon hasznos ha megvan!

Link: [link]

Ott minden le van írva, ami fontos, csak angolul, ha ez probléma, írj nyugodtan! (De gondolom bal oldalt a Download gombot csak megtalálod.... :))

2009. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hmm, azt hiszem, elírtam...jobb oldalt van a Dowload gomb...így jár az ember, ha nagyon siet :)
2009. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!